OM - PROMO Mini Holiday Bag Fine Intellect 2023

Zvýhodněný dárkový balíček zahrnující v cestovním balení šampón a kondicionér z řady Fine Intellect pro větší objem vlasů, masku na vlasy z řady The Power Base, suchý texturizační sprej Desert Dry a kosmetickou taštičku.
Obrázek
Novinka
Obrázek
Obrázek (1)
1 080 Kč 893 Kč bez DPH
Skladem > 5 ks
Přepravní společností:zítra
KódOM-PACK23CFMEAN9333478006672

Zvýhodněný balíček obsahuje v cestovním balení šampón a kondicionér z řady Fine Intellect, které obsahují aktivní australské složky jako je australská třešeň, Davidsonova švestka, keratin, které vlasové vlákno opravují, vyživují a nadzvedávají od kořínků, čímž se docílí opticky většího objemu vlasů. Dále v balíčku najdete proteinovou masku na vlasy The Power Base, která ošetřuje suché, poškozené a oslabené vlasy. Jako poslední je suchý objemový sprej Desert Dry, který vlasy nadzvedává od kořínků. To vše najdete v kosmetické taštičce jako součást balení.

Použití: Naneste šampón na mokrou vlasovou pokožku a promasírujte. Po opláchnutí pokračujte maskou na vlasy, kterou nechte působit 10 minut a poté opláchněte. Zakončete péči kondicionérem, který nechte působit po dobu 3 minut a poté důkladně opláchněte. Po vyfénování nastříkejte na vlasy objemový sprej ve vzdálenosti 30 cm a upravte dle potřeb prsty nebo kartáčem.

 

V balíčku najdete:

1x O&M Fine Intellect šampón 50 ml

1x O&M Fine Intellect kondicionér 50 ml

1x O&M The Power Base masku na vlasy 50 ml

1x O&M Desert Dry sprej na objem 100 ml

1x O&M kosmetická taštička

ObrázekObrázek
Obrázek (1)Obrázek (1)
PopisObrázky