OM - PROMO Mini Holiday Bag Hydrate Conquer 2023

Zvýhodněný dárkový balíček zahrnující v cestovním balení šampón a kondicionér z řady Hydrate & Conquer, masku na vlasy Seven Day Miracle, bez oplachový kondicionér Know Knott a kosmetickou taštičku.
Obrázek
Novinka
Obrázek
Obrázek (1)
1 080 Kč 893 Kč bez DPH
Skladem > 5 ks
Přepravní společností:zítra
KódOM-PACK23CHMEAN9333478006665

Zvýhodněný balíček obsahuje šampón a kondicionér z řady Hydrate & Conquer, která určena zejména pro suché, husté, poškozené, chemicky ošetřené a barvené vlasy. Dále v balíčku máte intenzivní hydratační masku Seven Day Miracle, která chrání barvu a současně vyživuje suché poškozené vlasy, přičemž vlasy ošetří a zanechá je zdravě vypadající a hebké na dotek. Jako poslední v balíčku najdete vysoce hydratační bez oplachový kondicionér Know Knott, který usnadňuje rozčesávání vlasů, včetně uzlíků, a vlasy nezatěžuje. Je vhodný pro ošetření a ochranu mokrých i suchých vlasů. To vše najdete v kosmetické taštičce jako součást balení.

Použití: Naneste šampón na mokrou vlasovou pokožku a promasírujte. Po opláchnutí pokračujte maskou na vlasy, kterou nechte působit 10 minut a poté opláchněte. Zakončete péči kondicionérem, který nechte působit po dobu 3 minut a poté důkladně opláchněte. Jako poslední krok pak nastříkejte bez oplachový kondicionér hojně do délek vlasů a do konečků vlhkých nebo suchých vlasů a pročešte hřebenem. Pokud jsou vlasy zacuchanéé, nastříkejte přímo na postižená místa a upravte dle potřeb.

 

V balíčku najdete:

1x O&M Hydrate & Conquer šampón 50 ml

1x O&M Hydrate & Conquer kondicionér 50 ml

1x O&M Seven Day Miracle maska na vlasy 50 ml

1x O&M Know Knott bez oplachový kondicionér 50 ml

1x O&M kosmetická taštička

ObrázekObrázek
Obrázek (1)Obrázek (1)
PopisObrázky