Toužíte po dokonale hladkých, lesklých a zkrocených vlasech bez krepatění? Maria Nila Gloss Coat je tepelně aktivovaný vyhlazující sprej, který promění vaše prameny během fénování a zajistí salonní finiš s dlouhotrvajícím efektem.
Tento lehký leave-in pre-styler se aktivuje teplem a nabízí kombinaci benefitů, které ocení každý milovník stylingu:
Až o 74 % méně krepatění*
Zářivý lesk a hebkost až na 4 dny*
Kontrola vlhkosti pro hladký vzhled i v náročných podmínkách
Tepelná ochrana až do 230 °C / 450 °F
Ochrana barvy – šetrné složení pro barvené vlasy
Vhodný pro všechny typy vlasů, ideální zejména pro suché, krepaté a barvené
Gloss Coat se nanáší do vlhkých délek vlasů a neoplachuje se. Při fénování se aktivuje teplem, uhlazuje vlasové vlákno, uzamyká lesk a vytváří ochranný štít proti vlhkosti i vysokým teplotám. Výsledek? Vlasy jsou pružné, lesklé a poddajné na dotek.
Nastříkejte do ručníkem vysušených vlasů, zaměřte se na délky.
Vyfénujte – teplo aktivuje účinek.
Upravte dle potřeby (žehlička, kulma, finální styling).

Čerstvá ovocně-květinová kompozice s tóny červeného jablka, frézie a santalového dřeva dodá stylingu příjemný smyslový zážitek.
Maria Nila Gloss Coat je nový nejlepší přítel pro každodenní styling i speciální příležitosti. Pokud chcete dlouhotrvající lesk, hladkost bez kompromisů a ochranu před teplem v jednom kroku, právě jste ho našli.
*Výsledky se mohou lišit podle typu vlasů a způsobu použití.