Olaplex® No.4D Clean Volume Detox Dry Shampoo 250 ml

Suchý šampon s patentovanou technologií Olaplex Bond Building Technology™ pro pocit právě umytých vlasů bez nánosů a práškových zbytků.
Obrázek
779 Kč 644 Kč bez DPH
Skladem > 50 ks
Přepravní společností:zítra
KódOL-20142567EAN850018802567Výrobceolaplex

Suchý šampon N°4D Clean Volume Detox absorbuje oleje a mastnotu, odstraňuje zápach a pot, detoxikuje také pokožku hlavy bez ucpávání pórů a neutralizuje škodliviny způsobující zápach. Je vhodný k okamžitému osvěžení vlasů mezi jednotlivými dny mytí nebo jej lze použít na čisté, suché vlasy k posílení účesu a dodání přirozeného objemu. Obsahuje výtažek ze semen rambutanu, udržitelný zdroj antioxidantů, který detoxikuje, zklidňuje pokožku hlavy a neutralizuje znečišťující látky a nečistoty způsobující zápach. Ultra jemný mikroškrob pocházející z rýže zajišťuje absorpci mastnoty pro čisté vlasy bez jejich zatížení a beze stopy bílých zbytků nebo usazenin ucpávajících póry. Olaplex N°4D Clean Volume Detox je vhodný pro všechny typy a textury vlasů.

Použití: Před použitím protřepejte. Rozdělte vlasy do sekcí. Držte lahvičku ve vzdálenosti 15-25 cm od vlasů a nastříkejte suchý šampon ke kořínkům. Počkejte 30 sekund a vmasírujte do pokožky hlavy.

VelikostDefault
Výrobceolaplex
PopisKe stažení