Wild Stripes Kids Space INT

Balení 20 dětských náplastí ve třech velikostech s motivem vesmíru, dinosaura a velryby.
Obrázek
Novinka
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
Obrázek (7)
Obrázek (8)
Obrázek (9)
Obrázek (10)
99,0 Kč 88,4 Kč bez DPH
Skladem > 50 ks
Přepravní společností:zítra
KódWS-KI-SP-101EAN4063528077271

Náplasti z řady Kids Sensitive jsou šetrné i k té nejjemnější citlivé pokožce, jelikož jsou hypoalergenní a vyrobeny z tenké pružné tkaniny, která se na povrchu chová jako druhá kůže. Všechny dětské náplasti jsou voděodolné a díky svým fixačním schopnostem se přilnou a udrží se déle na pokožce než běžné náplasti, přičemž jsou optimálně prodyšné. Zároveň poskytují snadné a bezbolestné odstranění. Balení obsahuje 20 náplastí ve třech velikostech různých délek a šířek, takže perfektně pokryjí i ty nejsložitější záhyby. Obal je zacelen přírodním kaučukem.

Zdravotnický výrobek vyhovující požadavkům EU. Nositelné pouze po dobu 24 hodin.

Účel použití: Transparentní PU náplast složena z vatového polštářku umístěný na potahované polyuretanové fólii s akrylovým lepidlem a krycí vrstvou. Určeno na drobné rány nebo na IV katétry. Chrání ránu před kontaminací a umožňuje kůži dýchat, což zrychluje hojení. Před použitím si přečtěte návod, ponechejte si jej pro pozdější použití.

Použití: Vyčistěte ránu a okolní oblast či očistěte kůži před nalepením náplasti. Vyjměte náplast z ochranného obalu. Z PU fólie sundejte krycí vrstvu. Umístěte náplast na ránu a pevně přitiskněte lepicí oblast k pokožce. Náplast měňte každých 24 hodin nebo dle potřeb častěji.

ObrázekObrázek
Obrázek (1)Obrázek (1)
Obrázek (2)Obrázek (2)
Obrázek (3)Obrázek (3)
Obrázek (4)Obrázek (4)
Obrázek (5)Obrázek (5)
Obrázek (6)Obrázek (6)
Obrázek (7)Obrázek (7)
Obrázek (8)Obrázek (8)
Obrázek (9)Obrázek (9)
Obrázek (10)Obrázek (10)
PopisObrázky